Оголошення "Про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельної ділянки"

Керуючись ст.19 та ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань), «Детальний  план  території в межах с. Шабельники по вул. Незалежності Золотоніського району Черкаської області площею 0,3606 га (з метою зміни цільового призначення земельної ділянки)», щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянки Київської Є.В., розробленого  відповідно до рішення Шабельниківської сільської ради  Золотоніського району Черкаської області  від 11.09.2020 року  №34-6/VII  «Про розроблення  детального  плану  території в межах с. Шабельники по вул. Незалежності Золотоніського району Черкаської області».

З початку війни Фонд виплатив лікарняні для пів мільйона українців

Майже два мільярди гривень лікарняних було виплачено Фондом соціального страхування України з початку війни. Допомоги по тимчасовій втраті працездатності за 55 днів війни отримали 498,8 тисячі українців з усіх куточків України, зокрема зон активних бойових дій.