До уваги населення!

Золотоніське відділення Золотоніського районного відділу ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує :

За період з 03 по 09 березня поточного року до медичних установ звернулося  333  хворих  із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції, із них  дітей віком до 17 років - 171 (51,4 %). Серед захворілих дітей найбільше у віковій категорії 5-14 років – 104 (60,8 %).

В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність зросла на 24 %, епідемічний поріг перевищено на 7,6 %.

Лабораторно підтверджено  8  випадків захворювання на COVID-19, з них дітей – 3.

Із загального числа захворілих госпіталізовано 8 хворих, з діагнозами ГРВІ – 4, COVID-19 - 4. Серед госпіталізованих дітей 5, з них з діагнозом ГРВІ – 4, з них з діагнозом COVID-19   - 1.

В розрізі територіальних громад зареєстровано:

Золотоніська ТГ –188 хворих, в т.ч. 4 випадки COVID-19;

Новодмитрівська ТГ – 22 хворих, в т.ч.  1 випадок COVID-19;

Гельмязівська ТГ – 45 хворих, в т.ч. 3 випадки COVID-19 ;

Піщанська ТГ – 46 хворих;

Вознесенська  ТГ   - 27 хворих;

Зорівська ТГ – 5 хворих.

НАГАДУЄМО:

В разі появи симптомів захворювання негайно звертайтеся до сімейних лікарів та чітко виконуйте їх призначення. Уникайте контакту із оточуючими вас людьми.

Щоб попередити виникнення захворювань, завжди  дотримуйтеся гігієни рук. Якщо вам не вдається уникнути місць масового скупчення людей, не нехтуйте масками та дотримуйтеся дистанції  не менше 1,5 метра.

Одним із надійних методів профілактики залишається вакцинація. Бажаючі можуть щепитися БЕЗКОШТОВНО   в пунктах  щеплень  при сімейних амбулаторіях.  Наразі наявні такі вакцини : Янссен (Janssen),  Пфайзер (PfizerBioNTech), Коронавак (CoronaVac). Якщо і захворіє вакцинована людина, то буде значно зменшена тяжкість захворювання.

Проти сезонного грипу бажаючі теж можуть щепитися вакцинами, придбаними в аптечній мережі за власний кошт.