Оцифровуй свою трудову книжку!

ЕЛЕКТРОННА ТРУДОВА КНИЖКА — це цифровий аналог паперової трудової книжки. Електронні трудові книжки офіційно діють в Україні з 10.06.2021. Сервіс впроваджений для удосконалення обліку трудової діяльності громадян та зменшення паперового документообігу. Електронний формат дає змогу застрахованим особам контролювати свій страховий стаж, а при досягненні пенсійного віку — отримувати пенсію без візиту до Пенсійного фонду.

Житлові субсидії на неопалювальний період:  кому необхідно подати заяву

Опалювальний сезон завершується, і черкащани цікавляться, чи потрібно подавати повторно заяву для призначення субсидії. Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області інформують, що робити для продовження виплати на неопалювальний період.  Житлова субсидія – це адресна допомога, що надається членам домогосподарства на відшкодування витрат з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.  Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком розраховується на неопалювальний сезон із 1 травня до 30 вересня. Для того, щоб субсидію нарахували з початку неопалювального періоду, окремим категоріям громадян необхідно подати заяву до кінця червня. В іншому разі субсидію нараховуватимуть із місяця звернення.

Увага! Фізичну ідентифікацію особи потрібно проходити НЕ ВСІМ!

У зв’язку з численними дзвінками на телефонну «гарячу» лінію Головного управління Фонду в області стосовно того, що з 1 березня 2024 року Пенсійний фонд припиняє виплату пенсій усім пенсіонерам, які не пройдуть «фізичну ідентифікацію особи», повідомляємо.