Оголошення Піщанської сільської ради

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Потреба у закупівлі послуги з постачання теплової енергії для опалення приміщення Гладківщинського НВК ЗОШ 1-ІІІ ступенів ДНЗ та Софіївського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів.

13:26:12 14.01.2022

Порядок дій населення у разі оголошення евакуації

10:21:09 13.01.2022

Оголошення "Про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельної ділянки"

Керуючись ст.19 та ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань)  детального плану території  під «Будівництво споруд стічних вод молочно-товарної ферми №3 СТОВ «Агрофірма «Маяк» в адміністративних межах Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області» , розробленого  відповідно до рішення Піщанської сільської ради Золотоніського району  району Черкаської області №11-34/VIIІ від 09.06.2021 «Про надання дозволу на замовлення розроблення детального плану території земельної ділянки».

13:14:34 18.11.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

Виконавчий комітет Піщанської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчих органах Піщанської сільської ради, а саме:

15:20:12 10.11.2021

ОБЕРЕЖНО Лептоспіроз!!!

Лептоспіроз – небезпечне інфекційне захворювання, спричинене бактерією Leptospira.

09:01:47 23.09.2021

Трудова діяльність для людей з особливими потребами.

Трудова діяльність для людей з особливими потребами є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, не замикатись у собі, подолати розчарування та самотність, додає впевненості. Тому доступ людей з інвалідністю до зайнятості є одним із ключових чинників для розвитку їх як особистості та позитивним фактором для розвитку суспільства в цілому.

08:16:50 23.09.2021

Знайти свою професійну дорогу правильно

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є професійна орієнтація учнівської молоді. Адресність і своєчасність профорієнтації допоможуть серйозно й виважено підійти до вибору професії. А вдалий вибір, як відомо,  дає змогу знайти роботу до душі.

15:18:30 15.09.2021