Оголошення Піщанської сільської ради

Інформація про застосування пестицидів

Протягом 2020 року фахівцями головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області проведено 31 перевірку суб'єктів господарювання щодо дотримання вимог санітарного законодавства у сфері поводження з пестицидами, порушення санітарних норм і правил виявлені у 50 відсотків випадків. За цей період на адресу Головного упраління надійшло 8 звернень від фізичних осіб щодо порушень санітарного законодавства у сфері поводження з пестицидами та агрохімікатами та негативного впливу на умови життєдіяльності населення при застосуванні пестицидів суб'єктами господарювання, в тому числі 2 - на дії суб'єктів господарювання, 6 - на дії фізичних осіб.

15:23:07 15.06.2021

Агровиставка "AGROSHOW Ukraine 2021"

Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (надалі – Департамент) інформує Вас щодо проведення 16-18 червня 2021 року у м. Черкаси на території аеропорту «Черкаси», вже традиційного щорічного агропромислового експо-фестивалю "AGROSHOW Ukraine 2021".

08:12:30 01.06.2021

Економічний профайл. Онлайн презентація е-рішення для розвитку економіки та інвестицій громади

Команда експертів центру розвитку інновацій, які допомагають містам та громадам переходити до ефективного управління на основі аналізу даних із використанням цифрових е-рішень. У співпраці з 50-тю громадами з усієї України ми розробили інноваційний продукт, який відповідає нагальним потребам громад - Економічний профайл. Це єдина система даних та візуалізованої аналітики про реальну економіку громади на основі даних з понад 100 джерел та державних реєстрів, у тому числі - платних.

11:45:50 25.05.2021

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ МОЖЛИВИЙ І ПРИ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕННЯХ

17 травня 2021 року фахівцями Золотоніської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ на замовлення товариства, яке знаходиться в у селі Литвинець Канівського району та займається вирощуванням свіжих печериць, було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв`язку.

10:06:17 25.05.2021

ДО ВІДОМА ГРОМАДИ!

РІШЕННЯ Про встановлення тарифів на платні послуги з цитологічних досліджень, що надаються комунальним некомерційним підприємством " Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради"

09:45:21 25.05.2021