Оголошення Піщанської сільської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської сільської територіальної громади»

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської сільської територіальної громади» (далі - проект регуляторного акта).

16:08:43 07.09.2021

СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У СТВОРЕННІ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Одним із пріоритетним напрямків співпраці з роботодавцями залишається надання компенсацій у розмірі фактичних витрат єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на створені нові робочі місця.

10:47:06 03.09.2021