Опитування щодо потреб молоді та пріоритетних напрямків розвитку молодіжної сфери

До уваги жителів громади.  Виконавчий комітет Піщанської сільської ради проводить опитування щодо потреб молоді та пріоритетних напрямків розвитку молодіжної сфери Піщанської  громади для формування молодіжної політики та розроблення "Програми підтримки молоді Піщанської сільської територіальної громади". Опитування проходить з 01.03 по 08.03.2023 року. Запрошуємо молодь  віком від 14 до 35 років заповнити форму опитування, яка додається.

Прес-конференція “Підсумки реалізації ініціативи “Сади Перемоги” в Черкаській області”

23 листопада відбулася онлайн-конференція «Підсумки реалізації ініціативи «Сади Перемоги» в Черкаській області», де експерти цієї ініціативи та представники Черкаської ОВА поділилися досвідом реалізації проектів із продовольчої безпеки. За результатами всеукраїнського опитування, Черкащина лідирує за кількістю громад з ухваленою програмою самозабезпечення, тож своїми успіхами впровадження програми ділилися і голови громад.