Опитування щодо потреб молоді та пріоритетних напрямків розвитку молодіжної сфери

До уваги жителів громади.  Виконавчий комітет Піщанської сільської ради проводить опитування щодо потреб молоді та пріоритетних напрямків розвитку молодіжної сфери Піщанської  громади для формування молодіжної політики та розроблення "Програми підтримки молоді Піщанської сільської територіальної громади". Опитування проходить з 01.03 по 08.03.2023 року. Запрошуємо молодь  віком від 14 до 35 років заповнити форму опитування, яка додається.

Громадська організація “Простір можливостей”

Громадська організація “Простір можливостей” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” зібрала та систематизувала інформацію про ветеранські осередки, що займаються психологічною чи фізичною реабілітацією, реінтеграцією до цивільного суспільства і мирного життя, або просто служить місцем, де ветерани можуть зібратись та поговорити про досвід, що їх об’єднує, створивши перший довідник ветеранських просторів України.