Відділ освіти

Оголошення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти комунальної власності Піщанської сільської ради

Оголошується конкурсний відбір на посаду керівника (директора) закладу Шабельниківського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I ступен – дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області.

10:24:41 24.09.2021

Рішення конкурсної комісії від 27.05.2021 року

Відповідно до поданих документів та рішення конкурсної комісії від 27.05.2021 року (протокол №1) до участі у конкурсі на  заміщення вакантної посади директора Софіївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області допущено Іщенко Віталію Сергіївну.

09:03:06 28.05.2021

Оголошується конкурсний відбір на посаду керівника (директора) закладу Софіївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області.

16:46:14 30.04.2021