СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЗОЛОТОНІСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Начальник служби у справах дітей
Шевчук Тетяна Миколаївна

Адреса: вул. Шеремета Руслана,98А с. Піщане Золотоніського району Черкаської області
Контактний телефон: +380 93 284 3146
E-mail: pischane-rada@ukr.net

Графік прийому: Середа 8.00-13.00

• Інформація про службу у справах дітей

До уваги - інформаційна кампанія «ДІТИ ВІЙНИ»

З метою сприяння розшуку дітей, які зникли безвісти, були незаконно переміщені або депортовані до Російської Федерації чи інших країн, підтримується проведення заходів інформаційної кампанії «Діти війни» в тісній співпраці з проектом Уряду Канади «Супровід урядовим реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International Ltd., за участю Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Національного інформаційного бюро та Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.