Фонд виплатив 651 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд виплатив 651 млн грн щомісячних страхових виплат за квітень

Фонд соціального страхування України продовжує здійснювати страхові виплати за квітень – станом на сьогодні щомісячні виплати отримали майже 100 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Загалом перераховано на банківські картки або доставлено листоношами вже 651 мільйон гривень квітневих страхових виплат.

Тетяна Михайленко: Фонд не припиняв виплати ні на день з початку війни

Тетяна Михайленко: Фонд не припиняв виплати ні на день з початку війни

Від початку війни фахівці Фонду соціального страхування України не призупиняли роботу ні на день, часто виконуючи свої обов’язки попри активні бойові дії, тимчасову окупацію та навіть зруйновані будівлі. Про це Тетяна Михайленко, директор виконавчої дирекції ФССУ, розповіла під час робочої зустрічі із заступником голови правління Фонду Наталією Землянською. Участь у зустрічі також взяв заступник директора Максим Рожанковський.

Потерпілі на виробництві отримали від ФССУ майже 1 млрд грн підвищених  страхових виплат

Потерпілі на виробництві отримали від ФССУ майже 1 млрд грн підвищених страхових виплат

Упродовж квітня Фонд соціального страхування України виплатив для потерпілих на виробництві та членів їх родин майже 1  мільярд гривень щомісячних  страхових виплат – виплати було профінансовано у підвищеному розмірі для понад 190 тисяч осіб.

До уваги жителів Піщанської сільської територіальної громади.

До уваги жителів Піщанської сільської територіальної громади.

Станом на сьогоднішній день перед Піщанською сільською радою, як засновником закладів освіти, які функціонують на території громади, гостро стоять питання оптимізації закладів освіти, перейменування, зміни типу, тобто визначити своє бачення нової мережі закладів освіти у громаді з урахуванням вимог до таких закладів та розглянути шляхи запровадження змін. Підставою тому слугують закони у сфері освіти, які приймаються з певною періодичністю.

Оголошення "Про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельної ділянки"

Оголошення "Про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельної ділянки"

Керуючись ст.19 та ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань), «Детальний  план  території в межах с. Шабельники по вул. Незалежності Золотоніського району Черкаської області площею 0,3606 га (з метою зміни цільового призначення земельної ділянки)», щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянки Київської Є.В., розробленого  відповідно до рішення Шабельниківської сільської ради  Золотоніського району Черкаської області  від 11.09.2020 року  №34-6/VII  «Про розроблення  детального  плану  території в межах с. Шабельники по вул. Незалежності Золотоніського району Черкаської області».