На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання. Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот „Знайди рідних”, який дозволяє знайти тих, із ким втрачений зв’язок, незважаючи на країну їхнього теперішнього перебування. Чат-бот створено у взаємодії з громадською організацією „Міжнародна асоціація кібербезпеки”, „Центром Методик та Координації Криптографічного розвитку”, міжнародного жіночого руху „За сімейні цінності” та за підтримки Уповноваженого Президента України з питань волонтерської діяльності. Крім того, розробники інформують, що персональні дані учасників надійно захищені, інформацію про місце знаходження чат-бот надає лише зареєстрованим у ньому громадянам після підтвердження згоди того, кого розшукують, щоб уникнути небажаних ситуацій. Посилання на чат-бот „Знайди рідних”: https://t.me/Family_Search_bot . Також чат-бот додатково містить відеоінструкцію для полегшення користування: https://www.youtube.com/watch?v=q4OSwaQ5xrs .

Оголошення Про проведення громадського обговорення (слухань) детального плану території земельної ділянки

Керуючись ст.19 та ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань)  детального плану території для зміни цільового призначення земельної ділянки із земель особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в межах земельної ділянки, гр. Мірко Оксані Василівні, яка розташована за адресою: вул. Шевченка, 24 с. Бубнівська Слобідка, Золотоніського району, Черкаської області, розробленого  відповідно до рішення Бубнівсько-Слобідської сільської ради від 21.10.2020 №46-10/VII «Про надання дозволу на розробку детального плану території села Бубнівська Слобідська в межах земельної ділянки площею 0,15 га., яка розташована за адресою: село Бубнівська Слобідська, вулиця Шевченка, Мірко Оксані Василівні». Мета детального плану території – уточнення планування структури і функціонального призначення території та параметрів забудови частини території населеного пункту. Проєктним рішенням пропонується зміна цільового призначення земельної ділянки із земель особистого селянського господарства на землі для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1370 га., за адресою: вул. Шевченка, 24, с. Бубнівська Слобідка Золотоніського району, Черкаської області. Замовник детального плану території – Піщанська сільська рада Золотоніського   районуЧеркаської області, юридична адреса: 19723, вул. Шеремета Руслана, 98А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл., код ЄДРПОУ 26358963, тел. (04737) 97-4-30. Запланований інформаційний захід – огляд  матеріалів детального плану території здійснюється в робочі дні з 8.00 год. до 17.00 год. (п’ятниця до 15-30) протягом одного місяця за адресою: вул. Шеремета Руслана, 98А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл. З текстовою та графічною частинами проєкту, можна ознайомитись на офіційному    веб-сайті Піщанської  ради https://pischane-silrada.gov.ua. Громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 10 травня 2022 року о 14:00 в  приміщенні Піщанського сільського будинку культури за адресою: вул. Шеремета Руслана, 125-А, с.Піщане, Золотоніський  р-н, Черкаської обл. Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості  – т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Шамчук Олександр Юрійович. Пропозиції та зауваження щодо матеріалів проєкту приймаються на електронну адресу pischane-rada@ukr.net,  а також за адресою: 19723, вул. Шеремета Руслана,98 А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл. до 15-45 год. 06.05.2022. Розробник детального плану території КП ВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради, контактний телефон (0472) 37-35-03, 37-35-10  адреса: 18000, вул. Хрещатик, 223 м. Черкаси, e-mail:arhburo2_@ukr.net.

Про роботу мобільних мереж

Оперативна інформація Держспецзв?язку про роботу мобільних мереж станом на 17:00 12 березня 2022 року

єДокумент у Дії

Війна пробудила всю країну 24 лютого близько п’ятої ранку. Багато українців змушені були тікати з домівок навіть без документів