До уваги населення!

 

Золотоніське відділення Золотоніського районного відділу ДУ «Черкаський ОЦКПХ МОЗ» інформує :

За період з 10 по 16 лютого поточного року до медичних установ звернулося 440 хворих із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції. Із них 243 дітей віком до 17 років. В порівнянні з попереднім тижнем захворюваність знизилася на 8,9 %, але перевищує епідемічний поріг на 42%. Лабораторно підтверджено  1 випадок захворювання COVID -19. Із числа захворілих госпіталізовано 1 особа, з діагнозом – COVID-19.

В розрізі територіальних громад зареєстровано:

Золотоніська ТГ – 297 хворих, в т.ч. 1 випадок COVID-19, хворий госпіталізований;

Новодмитрівська ТГ – 43 хворих;

Гельмязівська – 52 хворих;

Вознесенська   - 33 хворих;

Зорівська ТГ – 15 хворих.

В разі появи симптомів захворювання негайно звертайтеся до сімейних лікарів та чітко виконуйте їх призначення. Уникайте контакту із оточуючими вас людьми.

 Нагадуємо, щоб попередити виникнення захворювань, завжди  дотримуйтеся гігієни рук. Якщо вам не вдається уникнути місць масового скупчення людей, не нехтуйте масками та дотримуйтеся дистанції 1,5 метра.

Одним із надійних методів профілактики залишається вакцинація. Бажаючі можуть щепитися безкоштовно   в пунктах  щеплень  при сімейних амбулаторіях. Наразі наявні такі вакцини : Янссен (Janssen),  Пфайзер (PfizerBioNTech), Коронавак (CoronaVac). Також пропонуються щеплення спеціальною вакциною для дітей 5-11 років Пфайзер (PfizerBioNTech ), яка містить утричі менше активної речовини. Проти сезонного грипу бажаючі теж можуть щепитися вакцинами, придбаними в аптечній мережі за власний кошт.