Податок на додану вартість

Організація проведення контрольно-перевірочної роботи

Платникам податків Черкащини за січень – березень 2023 року відшкодовано 347,1 млн гривень податку на додану вартість

Наповнення бюджетів усіх рівнів

Як отримати ЕДП у Кваліфікованого надавача ЕДП ДПС за допомогою функції «Шерінг» застосунку «Дія» (алгоритм дій)?

Підсумки ліцензування за І квартал 2023 року

Рекомендації ДПС при поданні таблиці даних платника ПДВ

Який порядок подання підтверджуючих документів до реєстраційної заяви за ф. № 1-ПДВ, що надсилається засобами електронного зв’язку в електронній формі?

Податкові перевірки під час воєнного стану

Протягом І кварталу 2023 року до державного бюджету забезпечено 430 млн грн надходження податку на прибуток підприємств

Робота, проведена з боржниками з виплати зарплати

Робота, проведена з СГД, які здійснювали виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної

Хто повинен сплатити податок при оподаткуванні суми надміру витрачених коштів/електронних грошей, отриманих платником податку на відрядження або під звіт, не повернутої у встановлений строк?

Якими документами можуть бути підтверджені витрати, понесені платником податку у відрядженні?

Як підтверджуються витрати у разі якщо платник податку для проведення розрахунків застосував платіжний інструмент, включаючи корпоративний (бізнесовий) платіжний інструмент або особистий платіжний інструмент?

Які строки підтвердження суми фактичних витрат на відрядження або виконання окремих цивільно-правових дій та подання звіту про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт?

Чи має право підприємство у разі анулювання реєстрації платника ПДВ подати уточнюючий розрахунок за період у якому він був платником ПДВ?

Проведено 148 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію підакцизної групи товарів

Чи включаються до складу податкової знижки витрати, понесені ФО на лікування за наслідками 2022 року?

Чи зазначає резидент Дія Сіті у рядках 101 «Середньооблікова кількість штатних працівників за звітний період», 104 «Облікова кількість штатних працівників» та 105 «Кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату (крім осіб, яким у звітному періоді нараховано грошове забезпечення)» заголовної частини Розрахунку гіг-спеціалістів, які перебувають у штаті резидента Дія Сіті та яким нараховується дохід у вигляді заробітної плати?

Чи має право платник податку, у разі відмови продавця скласти податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної, додати до податкової декларації з ПДВ заяву із скаргою на такого продавця?

Чи має право уповноважена особа ЮО підписати заяву за ф. №1-ОПП у разі тимчасової відсутності керівника?

Що таке виплати, пов’язані з оплатою праці?

Чи можливо скасувати кваліфікований сертифікат відкритих ключів, виданий Кваліфікованим надавачем ЕДП ДПС, у телефонному режимі?

Які СГ мають право здійснювати оптову торгівлю пальним на підставі ліцензії на право оптової торгівлі пальним за відсутності місць оптової торгівлі?