Як я можу допомогти армії? 2 дієвих способи

Дата: 14.03.2022 09:52

Як я можу допомогти армії?2 дієвих способи ????

Перемога в єднанні всього українського народу. Якщо вам здається, що ви безсилий, — це не так. Розповідаємо про 2 способи допомоги, які під силу кожному ????????

? Побачили окупанта чи ворожу техніку? Повідомте про це ЗСУ через чатбот єВорог.

Перейти в чатбот можна за посиланням ???????? https://t.me/evorog_bot або ж просто із застосунку Дія. Щоб поділитися інформацією про ворогів, потрібно підтвердити особу через Дію. Це потрібно, щоб диверсанти не змогли спамити фейками.

? Допоможіть армії фінансово в застосунку Дія!

Для цього достатньо зайти в застосунок, натиснути ???????? Допомогти армії. Далі вкажіть суму внеску та сплатіть. Будь-яка сума важлива. Наразі через Дію вдалося зібрати понад 130 млн гривень.

Нагадуємо, що дані з чатбота єВорог ми оперативно перевіряємо та надсилаємо в ЗСУ. Ваші фото та відео допомагають нашій армії відстежувати окупанта. А кошти, що ви надсилаєте на армію, одразу ж перераховуємо в Фонд “Повернись живим”.

Допомагати може кожен, головне — бажання. Переможемо разом!????????