Оголошується конкурсний відбір на посаду директора закладу загальної середньої освіти Піщанської сільської ради:

  • Комунальний заклад «Бубнівсько-Слобідський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області»;

Найменування і місце знаходження закладу: 

Комунальний заклад «Бубнівсько-Слобідський ліцей Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області». Адреса: вул. Бичковського 16, с. Бубнівська Слобідська, Золотоніського району, Черкаської області, 19750. 

Кваліфікаційні вимоги до директора закладу відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»: громадянство України; володіння державною мовою; вища освіта ступеня, не нижче магістра; стаж педагогічної роботи не менше трьох років; організаторські здібності; фізичний і психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Умови оплати праці: Оплата праці визначається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 “Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ”, а також Інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затверджена наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у відповідному конкурсі: Особи які мають бажання взяти участь у відповідному конкурсі, подають з дати оприлюднення оголошення і по 04.08.2023 року включно, до конкурсної комісії, за адресою с.  Піщане  вул. Шеремета Руслана, 98-А., такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копію паспорта громадянина України;

- копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

- довідку про відсутність судимості;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі.

За бажанням претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджують їх професійні та/або моральні якості.

Дата та місце початку конкурсного відбору, складові та тривалість: Конкурсний відбір відбудеться 8 серпня 2023 року відповідно в приміщенні Піщанської сільської ради, яка знаходиться за адресою: с. Піщане Золотоніський район Черкаська область, вул. Шеремета Руслана 98А.

Конкурсний відбір проводиться поетапно:

- перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти (у формі письмового тестування);

- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового  вирішення ситуаційного завдання;

- публічної та відкритої презентації державною мовою, перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти (до 15 хвилин), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі:

Остапенко Юлія Михайлівна,

тел. +380631573697

Електронна адреса: pishchana-osvita@ukr.net.