ОГОЛОШЕННЯ

Піщанська сільська рада оголошує конкурс на посади директорів Комунального підприємства та Комунальної установи:

• Директор Комунального підприємства « Піщанське № 1» Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області;
  • Директор Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області»

Основні вимоги до кандидатів на вказані посади: освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою та основними програмами роботи на комп’ютері, вміння використовувати офісну техніку, комп’ютерне обладнання. Спеціальні вимоги до кандидатів на вказані посади: повинен знати Конституцію України, інші підзаконні нормативно-правові акти; інструкцію з діловодства; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки; профільні знання.

Вимоги до стажу роботи: Без вимог до стажу роботи.

Термін прийняття документів: протягом 15 календарних днів з дня публікації оголошення.

Адреса та номери телефонів: вул. Шеремета Руслана, 98 А, с. Піщане Золотоніського району Черкаської області. Контактний телефон: 066-659-86-98.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до виконавчого комітету Піщанської сільської ради такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку 1;

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме ( за вибором учасника конкурсу);

-  заповнену особову картку працівника за формою П-2 з кольоровою фотокарткою 4х6

- копію військового квитка (для військовослужбовців, військовозобовязаних);

- довідку про відсутність судимості;

- медичну довідку щодо не перебування особи на обліку в психоневрологічних або наркологічних закладах охорони здоровя;

- згоду на обробку персональних даних, визначеною у додатку 2.

- конкурсну пропозицію, яка має містити проект плану розвитку комунального підприємства на середньострокову перспективу (три – пять років);

-

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

До участі у конкурсі не допускаються особи у разі:

- неподання ними одного із зазначених вище Порядку документів;

- невідповідності встановленим вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

- наявності у претендента не знятої або непогашеної в установленому законодавством порядку судимості та/або заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності;

- в інших випадках, установлених чинним законодавством.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, порядків проведення конкурсу та іспиту можна отримати у виконавчому комітеті Піщанської сільської ради за вказаною вище адресою.