З початку війни внаслідок бойових дій на підприємствах України зафіксовано 168 випадків травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію росії постраждали 329
працівників (+4 за останній тиждень), 110 з них загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована:
? у Миколаївській області – 64 постраждалих, 26 з яких травмовані смертельно;
? Києві – 60 постраждалих, 20 смертельно;
? на Донеччині – 39 постраждалих, 8 смертельно;
? у Чернігівській області – 24 постраждалих, 7 смертельно,
? в Сумській області – 22 постраждалих, 8 смертельно;
? а також на Київщині – 21 постраждалий, 8 смертельно.

Висловлюємо співчуття близьким і рідним.

Щодо кожного випадку поранень або смерті українських працівників внаслідок російського вторгнення організовується робота з розслідування.

Усі працівники, постраждалі під час роботи внаслідок бойових дій, забезпечуються Фондом соціального страхування України страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності упродовж усього життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються Фондом щомісячними страховими виплатами, які у повному обсязі компенсують їм втрачений
заробіток відповідно до ступеня втрати працездатності. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

Зверніть увагу, до відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Золотоніське відділення управління
виконавчої дирекції Фонду соціального
страхування України у Черкаській області