Керуючись ст.19 та ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань), «Детальний  план  території в межах с. Шабельники по вул. Незалежності Золотоніського району Черкаської області площею 0,3606 га (з метою зміни цільового призначення земельної ділянки)», щодо зміни цільового призначення земельної ділянки громадянки Київської Є.В., розробленого  відповідно до рішення Шабельниківської сільської ради  Золотоніського району Черкаської області  від 11.09.2020 року  №34-6/VII  «Про розроблення  детального  плану  території в межах с. Шабельники по вул. Незалежності Золотоніського району Черкаської області».

Згідно  попередньо  розробленого  проекту  землеустрою  та  кадастрового  плану  земельної  ділянки за  к.н. 7121589601:01:004:0526; S= 0,3606 га; цільове призначення ділянки: Для ведення особистого селянського господарства, розташована на території частини населеного пункту с. Шабельники Золотоніського району Черкаської області. Навколо території, що проектується, розміщені землі садибної забудови та землі сільськогосподарського призначення. На ділянці та в безпосередній близькості відсутні комунальні, транспортні підприємства, промислові та складські об’єкти, що можуть здійснювати негативний вплив на загальний екологічний стан навколишнього середовища.

Замовник детального плану території – Піщанська сільська рада Золотоніського  району Черкаської області, юридична адреса: 19723, вул. Шеремета Руслана, 98А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл., код ЄДРПОУ 26358963, тел. (04737) 97-4-30.

Запланований інформаційний захід – огляд  матеріалів детального плану території здійснюється в робочі дні з 8.00 год. до 17.00 год. (п’ятниця до
15-45 год.)
протягом одного місяця за адресою: вул. Шеремета Руслана, 98А,
с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл.

З текстовою та графічною частинами проєкту, можна ознайомитись на офіційному    веб-сайті Піщанської  ради https://pischane-silrada.gov.ua.

Громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 31 травня 2022 року о 10:00 в  приміщенні Піщанського сільського будинку культури за адресою: вул. Шеремета Руслана, 125-А, с. Піщане, Золотоніський  р-н, Черкаської обл.

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Шамчук Олександр Юрійович.

Пропозиції та зауваження щодо матеріалів проєкту приймаються на електронну адресу pischane-rada@ukr.net,  а також за адресою: 19723, вул. Шеремета Руслана, 98 А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл. до 15-45 год. 30.05.2022.

Розробник детального плану території ФОП Решетило І.В., контактний телефон (096) 743-91-76: адреса 18000, вул. Академіка Корольова, 32 кв.136 м. Черкаси, e-mail: 0673969095@ukr.net.