Керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань) щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний  план  території  частини  села Піщане Золотоніського району в межах земельної  ділянки  по вул.  Міхновського, 12».

Підстава розроблення - рішення  Піщанської  сільської  ради  Золотоніського району Черкаської області  від 28.12.2021  № 21-15/VIII  «Про  надання  дозволу  на розроблення  детального  плану  території    земельної  ділянки».

Розробник містобудівної документації -  ФОП Чеберяк Ю.В., адреса 18000,               вул. Святотроїцька, буд. 94, кв. 53 м. Черкаси, e-mail: arhcherkassy@i.ua, контактний телефон (050) 313-72-05.

Замовник детального плану території - Піщанська сільська рада Золотоніського   району Черкаської області, юридична адреса: 19723, вул. Шеремета Руслана, 98А,  с. Піщане Золотоніського району Черкаської області, код ЄДРПОУ 26358963,  тел. (04737) 97-4-30.

Проєкт детального плану території виконаний з метою уточнення положень генерального  плану  села  Піщане  в  районі   перетину  вулиці  Міхновського та  автодороги  Н-08  для обґрунтування  можливості  зміни цільового призначення існуючої  земельної  ділянки по вулиці  Міхновського, 12  із  земель   для ведення особистого селянського господарства на землі  для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій - т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Шамчук Олександр Юрійович, тел. (04737) 97-4-30.

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися за адресою - вул. Шеремета Руслана, 98 А, с. Піщане Золотоніського району Черкаської області в робочі дні з 8.00 год. до 17.00 год. (п’ятниця до 15-30)  та офіційному  веб-сайті Піщанської сільської  ради https://pischane-silrada.gov.ua.

Громадські слухання відбудуться 16 травня 2022 року о 14:00 в  приміщенні Піщанського сільського будинку культури за адресою: вул. Шеремета Руслана, 125,                       с. Піщане Золотоніського району Черкаської області.

Пропозиції до проекту  містобудівної  документації  приймаються на електронну адресу pischane-rada@ukr.net,  а також за адресою: вул. Шеремета Руслана, 98А, с. Піщане Золотоніського району Черкаської області до 15-45 год. 13.05.2022.