A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Піщанська громада
Золотоніський район, Черкаська область

ГУ ДПС у Черкаській обл. 31.08.2021

Дата: 31.08.2021 12:02
Кількість переглядів: 29

 

Чи обов'язково повинен бути наявним QR-код у фіксальному касовому чеку?

Активи які підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню

Фізична особа – підприємець хоче відзвітувати з ЄВ за минулі роки, але декларацію з ЄП вже подавав: який алгоритм дій?

У яких випадках та в які терміни контролюючий орган має право анулювати юридичній особі реєстрацію платником єдиного податку третьої групи?

До уваги платників відеопрезентація «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування»!

Відповідальність за порушення термінів розрахунків у сфері ЗЕД

Що означає поняття «гарантії суб’єктам господарювання» з метою одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Чи можуть кошти, які розміщені декларантом –фізичною особою–резидентом у банку на поточному рахунку із спеціальним режимом використання, який відкритий для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування, бути зараховані на його поточний рахунок в іноземній валюті, відкритий у банку?

Яким чином і за якою формою здійснюється декларування активів платником податків при процедурі одноразового (спеціального) добровільного декларування? Чи може декларант делегувати подання декларації своєму представнику?

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: Хто не може бути декларантом?

Одноразове добровільне декларування

Хто може скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням?

Направлення до органу ДПС підтверджуючих документів через Електронний кабінет

Де в приватній частині Електронного кабінету наявна інформація про всі коди видів економічної діяльності (КВЕД) платника податків та про основний КВЕД?

Чи можна в Електронному кабінеті здійснити перегляд та друк раніше поданої звітності?

Відображення інформації у вкладці «Критерії ризику (ст. 77 ПКУ)» режиму «Податковий аудит» приватної частини Електронного кабінету

Закриття фізичних осіб – платників податків без перевірок

Заповнення додатка 4ДФ до Розрахунку з типом «Уточнюючий»

Чи буде вважатись заправка найманої техніки за договором підряду реалізацією пального?

До якого контролюючого органу необхідно звертатись ФО власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних?

У разі тимчасового припинення господарської діяльності юридична особа – платник єдиного податку третьої групи повинна сплачувати земельний податок на загальних підставах

Зміни до декларації з податку на прибуток підприємств

Зняття з обліку в контролюючих органах юридичних осіб

Яким чином оподатковується ПДФО дохід у вигляді інвестиційного прибутку, отриманого ФО – резидентом від операцій з облігаціями внутрішніх державних позик?

Нова типова книга обліку доходів та витрат. Реєструвати чи ні?

Коригування податкових зобов’язань

Яким чином у Додатку 1 до Розрахунку після закінчення строку його подання, провести коригування сум ЄВ та реквізитів, що стосуються застрахованої особи у зв’язку з виправленням помилок?

Податкова знижка для переселенців

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: Чи передбачені будь-які особливості для визначення ліквідних активів?

Надання консультації, що стосується заповнення роботодавцями - платниками ЄВ додатків 1, 2, 3, 5 та 6 у складі Розрахунку

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь