Алгоритм розрахунку податкової знижки у вигляді суми витрат платника податку на оплату допоміжних репродуктивних технологій

Коли ДПС може анулювати реєстрацію "єдинника" четвертої групи?

Визначення бази нарахування ЄСВ для роботодавців

Платниками податків Черкащини за січень-квітень 2021 року сплачено 28,6 млн гричень екологічного податку

Чи розповсюджується звільнення від сплати земельного податку на договори емфітевзису?

Зміни в Порядку заповнення податкової декларації з ПДВ та податкової накладної з 1 березня 2021 р.

Шановні платники податків! Головне управління ДПС у Черкаській області запрошує Вас взяти участь в опитуванні щодо рівня корупції в органах ДПС!

Обчислення податку при продажу нерухомості протягом року

Платникам податків Черкащини у січні-квітні 2021 року відшкодовано 277,6 млн гривень податку на додану вартість

Подання заперечення у разі незгоди платника податків з висновками перевірки

Чи мають право на податкову знижку за навчання батьки дитини (25 років/23 роки)

Погашення податкового боргу

Сервіс «Пульс» - оперативне реагування на звернення фізичних осіб та суб’єктів господарювання

Платниками податків Черкащини за січень - квітень 2021 року сплачено 42,1 млн гривень рентної плати

Які документи має подати платник податку до контролюючого органу щоб скористатись правом на нарахування податкової знижки за оплату допоміжних репродуктивних технологій?

Чи може чоловік скористатись правом щодо включення до податкової знижки оплати допоміжних репродуктивних технологій, якщо дружина не працює?

Подання суб’єктом господарювання заяви за формою 1-РРО з позначкою «Перереєстрація» з повідомленням про помилку

Терміни подання платниками заяв для участі у процедурі, щодо списання штрафів та пені та їх розгляду податковим органом

Автовласниками Черкащини за 4 місяці 2021 року сплачено до бюджету 863,4 тис гривень транспортного податку

Чи повинна ФО при наданні податкової декларації про майновий стан і доходи надавати довідку про отримані у звітному році доходи з метою використання права на податкову знижку?

Чи є базою нарахування ЄВ нецільова благодійна допомога?

Чи має право на податкову знижку ФОП, яка є найманою особою та отримує дохід у формі заробітної плати?