База нарахування єдиного внеску за себе для членів фермерського господарства

Безнадійний податковий борг та його списання

Чи є об'єктом оподаткування легковий автомобіль, що включений після 1 лютого до Переліку легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у звітному (податковому) році?

Використання коштів ФОП на власні потреби

Виправлення помилок у додатках 1, 2 або 3 до єдиної звітності

Виправлення помилково проведеної через РРО операції "службове внесення"

Відображення в податковій декларації з ПДВ суми зменшення від'ємного значеня з ПДВ

Граничний термін сплати єдиного внеску за себе ФОП - платниками єдиного податку

Дії СГ, при продажу товарів (наданні послуг) якщо було помилково проведено через РРО або ПРРО суму за відділом «безготівка та/або картка», при необхідному «готівка»

Чи потрібно СГ після отримання квитанції, в якій зазначено фіскальний номер, виконати дії для закріплення фіскального номера в ПРРО?

Терміни подачі заяви та визначення дати реєстрації при добровільній реєстрації платника ПДВ

Деклараційна кампанія - 2021: сума боргу (кредиту), прощена кредитором, підлягає декларуванню

Порядок обчислення бази нарахування для сплати ЄВ за звітний квартал ФОП на загальній системі оподаткування

Увага! Останній тиждень деклараційної кампанії

Особливості закриття підприємства без перевірки

Заповнення графи «Ідентифікатор об’єкта оподаткування» реєстраційної заяви за ф. № 1-ПРРО, якщо СГ здійснює діяльність у заздалегідь не визначеному місці (торгівля та/або надання послуг)

Заповнення додатків до єдиної звітності з ЄСВ, ПДФО та ВЗ: деталі від ДПС

В яких випадках майно платника податків звільняється з податкової застави?

Подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПРРО СГ для реєстрації ПРРО на відокремлений підрозділ (філію)

Обчислення єдиного внеску новоствореними ФОП – платниками єдиного податку першої та другої груп

Оподаткування вартості спадщини (подарунку), отриманої фізичною особою - нерезидентом від фізичної особи - резидента

Увага! Оподаткування доходу фізичною особою – резидентом від послідовного продажу трьох легкових авто та четвертого вантажного автомобіля

Отримання витягу з реєстру платників ЄП юридичною особою – платником єдиного податку третьої групи та строк дії даного витягу

Яку оціночну вартість земельної ділянки, що отримується в подарунок (спадщину), слід застосовувати при розрахунку ПДФО?

Чи можливо переглянути закриту робочу зміну в ПРРО, яка була відкрита та закрита на іншому пристрої?

Окремі питання зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування (документи необхідні для відновлення реєстрації призупинених податкових накладних/розрахунків коригування)

Підстави для проведення фактичної перевірки

Подання повідомлення за ф. № 20-ОПП при наданні cуб’єктом господарювання в оренду частини офісу

Податкова знижка при страхуванні

Продаж фізичною особою – резидентом одного легкового автомобіля, одного мотоцикла та одного мопеда протягом року

Програмне РРО використовують 333 суб'єкти господарювання Черкаської області

Ремонт вантажного авто: чи можна включати до витрат фізичної особи - «загальника»

Сплата єдиного внеску особою, яка провадить незалежну професійну діяльність та одночасно перебуває на обліку як ФОП

Стан роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінювання ступеня ризиків

Терміни РРО та електронний контрольно-касовий апарат

Коли ФОП при наданні в суборенду приміщень може застосовувати 2 групу єдиного податку

Чи передбачено створення у паперовій та/або електронній формі РРО та/або ПРРО дублікату касового чеку у тому числі у разі його втрати?

Чи сплачує ЄВ ФОП за місяць, в якому було втрачено статус «особи з інвалідністю»?