Щотижневий інформаційний бюлетень від 09.06.2021 з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних регіонів України.

Новий випуск щотижневого Інформаційного бюлетеня від 09.06.2021 з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних регіонів України.

Фонд держмайна.

Інформаційний бюлетень з добіркою об’єктів оренди державного майна ЧЕРКАЩИНИ, аукціони щодо яких заплановано на ТРАВЕНЬ.

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

Ознайомлення з новим випуском щотижневого інформаційного бюлетеня від  28.04.2021 з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних областей України.

ФОНД ДЕРЖМАЙНА

Ознайомлення з новим випуском щотижневого інформаційного бюлетеня від 21.04.2021 з добіркою найпривабливіших для успішної інвестиції об’єктів малої приватизації з різних областей України.