Оренда комунального майна

У відповідності до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 повідомляємо, що Піщанською сільською радою, за заявою потенційного орендаря, прийнято рішення від 11.06.2021 № 11-5/VIIІ «Про включення об’єктів комунальної власності Піщанської територіальної громади до Переліку другого типу» яким вирішено:

•  включити об’єкти комунальної власності Піщанської територіальної громади до Переліку другого типу (газоспоживаюче  обладнання);
  • укласти договори оренди майна комунальної власності (згідно Переліку) без проведення аукціону з комунальним підприємством «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)» Золотоніської міської ради.

Інформація про об’єкти оренди, умови та додаткові умови оренди додається.

Перелік об’єктів комунальної власності Піщанської територіальної громади, що включені до Переліку другого типу

У відповідності до вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 повідомляємо, що Піщанською сільською радою, за заявою потенційного орендаря, прийнято рішення від 18.05.2021 № 10 - 10/VІІI «Про внесення змін до рішення Піщанської сільської ради від 14.05.2021 № 9-2/VII «Про включення об’єктів комунальної власності Піщанської територіальної громади до Переліку другого типу» шляхом викладення його в новій редакції», яким вирішено:

•  включити об’єкти комунальної власності Піщанської територіальної громади до Переліку другого типу (Перелік додається);
  •  укласти договори оренди майна комунальної власності (згідно Переліку) без проведення аукціону з комунальним підприємством «Золотоніський міський центр первинної медико-санітарної допомоги (сімейної медицини)» Золотоніської міської ради.

Інформація про об’єкти оренди, умови та додаткові умови оренди додається.

Рішення від 14.05.2021р. №9-8/VIII «Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації комунальної власності Піщанської територіальної громади, які підлягають приватизації у 2021 році»