Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 03.02.2022 15:29

Потреба у закупівлі послуги з постачання теплової енергії для опалення приміщення Гладківщинського НВК ЗОШ 1-ІІІ ступенів ДНЗ та Софіївського НВК ЗОШ І-ІІ ступенів.

Потреба у закупівлі послуги з постачання теплової енергії для опалення приміщення  Піщанської ЗОШ 1-ІІІ ступенів  та  Адмінприміщення Піщанської сільської ради.

Потреба у закупівлі послуги з постачання теплової енергії для опалення приміщення  Бубнівсько Слобідської ЗОШ 1-ІІІ ступенів, Заклад  дошкільної освіти (ясла-садок) «Казка», Піщанського сільського будинку культури.

Потреба у закупівлі послуги з постачання теплової енергії для опалення приміщення  Шабельниківського НВК ЗОШ 1 ступеню ДНЗ.