Керуючись ст.19 та ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування  громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадського обговорення (слухань)  детального плану території  під «Будівництво споруд стічних вод молочно-товарної ферми №3 СТОВ «Агрофірма «Маяк» в адміністративних межах Піщанської сільської ради Золотоніського району Черкаської області» , розробленого  відповідно до рішення Піщанської сільської ради Золотоніського району  району Черкаської області №11-34/VIIІ від 09.06.2021 «Про надання дозволу на замовлення розроблення детального плану території земельної ділянки».

Мета детального плану території – визначення містобудівних умов та обмежень у зв»язку з відсутністю плану зонування.

Проєктним рішенням пропонується розміщення споруд стічних вод молочно- твариницької ферми №3 на  земельній ділянці загальною площею  1,5030 га.

Замовник детального плану території – Піщанська сільська рада Золотоніського   району Черкаської області, юридична адреса: 19723, вул. Шеремета Руслана,98 А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл., код ЄДРПОУ 26358963, тел. (04737) 97-4-30.

Запланований інформаційний захід – огляд  матеріалів детального плану території здійснюється в робочі дні з 9.00 до 16.00 протягом одного місяця за адресою: вул. Шеремета Руслана,98 А, с. Піщане, Золотоніський р-н, Черкаська обл..

З текстовою та графічною частинами проєкту, можна ознайомитись на офіційному    веб-сайті Піщанської  ради https://pischane-silrada.gov.ua.

Громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 20 грудня  2021 року о 14:00 в  приміщенні Піщанського сільського будинку культури за адресою: вул. Шеремета Руслана, 125-А, с.Піщане, Золотоніський  р-н, Черкаської обл..

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу земельних відносин та екології Кувейко Сергій Миколайович.

Пропозиції та зауваження щодо матеріалів проєкту приймаються на електронну адресу [email protected],  а також за адресою: 19723, вул. Шеремета Руслана,98 А, с. Піщане , Золотоніський р-н, Черкаська обл. до 17.12.2021 р..

Розробник детального плану території ПП «Динамічний інвестиційний проект», контактний телефон (0472) 54-35-03  адреса: 18000, вул.Лазарєва, 6/1, м.Черкаси, e-mail:[email protected]