Знайти свою професійну дорогу правильно

Дата: 15.09.2021 15:18

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є професійна орієнтація учнівської молоді. Адресність і своєчасність профорієнтації допоможуть серйозно й виважено підійти до вибору професії. А вдалий вибір, як відомо,  дає змогу знайти роботу до душі.

В рамках проведення Клубу для учнівської молоді «Живи та працюй в Україні» на базі Золотоніського центру для молоді «Chill out» 14 вересня було проведено професійну консультацію із застосуванням психодіагностичного тестування. Учні з допомоги профконсультанта Золотоніської міськрайонної філії Калініченко Надії змогли визначити свій тип професії і, тим самим знайти місце перетину власних «хочу» та «можу», а також свої професійні схильності.

«Важливо знайти свою професійну дорогу правильно, врахувавши не тільки свої бажання, здібності, а й потреби сучасного ринку праці. Тільки в такому випадку робота приноситиме не тільки матеріальне та моральне задоволення, а й користь суспільству.», - зазначила профконсультант.