Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту рішення Піщанської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Піщанської сільської територіальної громади» (далі - проект регуляторного акта).

Розробник проекту регуляторного акта – відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Піщанської сільської ради.

Метою розробки та впровадження зазначеного регуляторного акта є - забезпечення благоустрою в населених пунктах Піщанської сільської ради, підтримання в них чистоти та належного санітарного стану, встановлення єдиних правил благоустрою, утримання об’єктів і елементів благоустрою, регулювання прав та обов’язків учасників правовідносин у сфері благоустрою, створення сприятливих умов для життєдіяльності територіальної громади.

Повний текст проекту регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Піщанської сільської громади (pischane-silrada.gov.ua) в розділі «Регуляторна діяльність».

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта приймаються виконавчим комітетом Піщанської сільської ради протягом одного місяця з дати його оприлюднення на паперових носіях за адресою: вул. Шеремета Руслана, 98А, с. Піщане Золотоніського району Черкаської області 19723, в електронному вигляді на електронну пошту: (pischane-rada@ukr.net) з поміткою «Пропозиції та зауваження» до проекту регуляторного акта, розробником якого є відділ містобудівництва, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва виконавчого комітету Піщанської сільської ради або за      тел. (04737) 97430.

Проведення громадських слухань (обговорення) відбудеться  23  вересня 2021 року о 10-00 год. в приміщені сільського будинку культури за адресою с. Піщане, вул. Шеремета Руслана, 125А.