СПРИЯННЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У СТВОРЕННІ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Дата: 03.09.2021 10:47

Одним із пріоритетним напрямків співпраці з роботодавцями залишається надання компенсацій у розмірі фактичних витрат єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних на створені нові робочі місця.

Золотоніська міськрайонна філія Черкаського ОЦЗ тісно співпрацює зі своїми роботодавцями, в тому числі з фізичними особами-підприємцями. Так з 2005 року на території Золотоніського району, а саме в селі Домантове, розпочав свою господарську діяльність, як фізична особа-підприємець, Микола Кунчич. В 2013 році він відкрив майстерню з механічного оброблення металевих виробів, а пізніше цех з виробництва різних сортів олії, таким чином створив нові робочі місця.

В результаті тісної співпраці із Золотоніською міськрайонною філією Черкаського ОЦЗ, роботодавець протягом своєї господарської діяльності  надав роботу 8 безробітним за такими посадами, як: бухгалтер, токарі, фрезерувальник, шліфувальник, слюсарі-ремонтники та оператор лінії у виробництві харчової промисловості. Так як види діяльності пріоритетні отримав 8 компенсацій в розмірі фактичних витрат єдиного соціального внеску за кожну особу.

В зв’язку із збільшенням об’ємів робіт у 2 кварталі 2021 року Микола Кунчич створив ще 2 нові робочі місця, на які за направленнями служби зайнятості були працевлаштовані особи із числа безробітних. Роботодавець  вже подав заяви та довідки для прийняття Золотоніською міськрайонною філією рішень про виплату компенсацій.

Співпраця з роботодавцями у даному напрямку продовжується, так як даний вид послуг зі слів роботодавця: «Вагома та стабільна підтримка у веденні бізнесу, особливо для фізичних осіб – підприємців, які створюють нові робочі місця».