Під час літніх канікул для учасників Молодіжного клубу журналістики Золотоніською філією   було організовано економічну екскурсію на ринкоутворююче підприємство міста  - Золотоніський машинобудівний завод.

Екскурсію проводив особисто директор підприємства Лимарь Станіслав. «Вже чотири роки дане підприємство є частиною ПАТ «Дніпрогідромаш», одне з лідируючих підприємств на території України, яке виконує комплексні роботи з проектування, виготовлення та впровадження сучасного обладнання для металургії. Компанія має 20 річний досвід роботи в галузі машинобудування і на сьогоднішній день являє собою потужний науково-конструкторський центр з командою висококваліфікованих фахівців.», - зазначив Станіслав В’ячеславович

Під час екскурсії молоді розповіли про особливості роботи на підприємстві, затребувані професії та умови праці. Також учасники заходу мали можливість побачити промисловий кран, що може піднімати 25 тонн.

Неймовірна кількість питань була задана учнями, адже вони вперше побували на підприємстві такого масштабу, продукція якого експортується в Об’єднані Арабські Емірати, Туреччину, Македонію, Норвегію.

«Було важливо побачити потужний приклад, як на основі старого можна будувати нове і бути частинкою великого пазлу економіки України.», -  підсумували учасники заходу.