Доброго дня!

Останнім часом АТ «Укрпошта» відстояла право літніх людей отримувати пенсії та соціальні допомоги з доставкою додому, та узгодила з Пенсійним фондом технологію переведення виплат з банків на Укрпошту, без необхідності отримувача безпосередньо звертатись у відділення пенсійних фондів.

Згідно прийнятої постанови уряду, всі, хто мають бажання знову отримувати пенсії та інші грошові виплати з доставкою додому, можуть подати заявку до Пенсійного фонду та Управлінь соц.захисту рекомендованим листом.

Для відправників доставка Укрпоштою листів до ПФУ та УСЗН буде БЕЗКОШТОВНОЮ до кінця року.

Ми зробили це тому, що Укрпошта піклується про своїх клієнтів, особливо про людей похилого віку, щоб вони могли в зручному форматі отримувати всі послуги та не наражати себе на небезпеку у транспорті та чергах до кабінетів.  

Ви також піклуєтесь про мешканців Вашої громади, тому прошу Вас розмістити  інформаційну обяву  про можливість отримувачів пенсій та соціальних допомог направляти заяву та документи для переведення їх на Укрпошту до Управління пенсійного фонду або Управління соціального захисту населення.

 

cid:image001.png@01D77D82.0947A630

З повагою,

Начальник відділу фінансових послуг

Міхальова Ірина Олександрівна

АТ «Укрпошта»

Тел.050-900-75-48

[email protected]