До уваги жителів Піщанської територіальної громади!!!

Дата: 22.06.2021 09:13

Якщо вам необхідно вклеїти фотокартку в  паспорт громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року після досягненні 25- або 45-річного віку, ви можете звернутися у відділ Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Піщанської сільської ради не пізніше ніж 30 денний термін після досягнення вищевказаного віку з відповідною заявою та отримати цю адміністративну послугу. Заява подається особисто заявником.  При собі необхідно мати такі документи:

• паспорт громадянина України зразка 1994 року;
  • дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку.

Надання адміністративної послуги проводиться у п’ятиденний термін із дня звернення. За потреби проведення додаткової перевірки інформації, поданої заявником, строк вклеювання фотокартки продовжується не більше ніж на 30 календарних днів, про що інформується заявник.

Для поновлення даних до Реєстру територіальної громади новонароджених дітей, батьки можуть звертатися в ЦНАП для внесення відомостей до Реєстру. При собі необхідно мати: свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код дитини, паспорти батьків, або одного з них. Дитину до 14 років реєструють за місцем проживання батьків, або одного з батьків за письмовою згодою іншого. Новонароджена дитина має бути зареєстрована протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. В разі зняття з реєстрації місця проживання дитина має бути зареєстрована протягом 30 календарних днів. Для того, щоб зареєструвати дитину до 14 років дозвіл співвласників житла не потрібний.