У Філософському словнику зміст слова «знання» визначається як форма духовного засвоєння результатів пізнання, процесу відображення дійсності, що характеризується усвідомленням їх істиності.

Дійсно, при прийнятті рішень та і взагалі для орієнтації в навколишньому світі щоразу людина звертається до набутого раніше досвіду та знань.

Знання ж формуються через спостереження, дослідження здобуті в процесі навчання та освіти.

Використання знань здобутих через освіту, в свою чергу, сприяє задоволенню власних амбіцій, здорової самоповаги та забезпеченню фінансової стабільності. Загалом, допомагають жити краще та цікавіше, в художній літературі доцільно було б використати термін "окриляють".

Яскравим прикладом тому є проект підтримки обдарованої молоді Піщанської громади «Майбутнє твориться сьогодні», започаткований з ініціативи голови територіальної громади Руслана Семенюти та директора СТОВ «Агрофірми «Маяк»» Олексія Васильченка, який має всі можливості стати найкращою ініціативою громади і, навіть, претендувати на Премію для дітей та молоді від ЮНІСЕФ. Для участі в ньому необхідно дотримуватись наступних вимог:

1. мати необхідний досвід для мотивації молоді до успішного навчання;

2. бажання учнів отримати знання на високому рівні в закладі загальної середньої освіти;

3. потреба громади у висококваліфікованих кадрах;

4. не боятися щось змінити в своєму житті.

Цьогоріч серед здобувачів базової середньої освіти найвищий рівень знань здобув учень Гладківщинського НВК Андрій Шелудько. Очільник громади та директор СТОВ «Агрофірми» подарували йому незабутні враження: політ на гелікоптері над рідним селом, що дозволило юнаку здійснити мрію, здолати стереотипи про можливості випускників сільської школи та відчути себе відповідальним за майбутнє громади.

Ініціатори події сподіваються, що наступного року таких учнів буде набагато більше і обіцяють для них ще більше незабутніх вражень, адже скоро на території села Піщане буде проходити тестування на знання ютуб-каналу «Agrosphera» для всіх бажаючих, а для переможців - значні грошові призи. Взяти участь зможуть всі, незалежно від віку, і учні, і просто жителі. Все що треба - це дивитися канал «Agrosphera» https://www.youtube.com/c/AGROSPHERA/featured і слідкувати за подіями.

Сім’я юнака, Гладківщинський НВК, відділ освіти виконавчого комітету Піщанської сільської ради щиро дякують за підтримку обдарованої молоді нашої громади та сподіваються на подальшу співпрацю.

Отже, здобувачі освіти нашої громади, хочете бути успішними - вчіться, адже знання дійсно окриляють! Приємного польоту та м'якої посадки! І нехай Ваші крила будуть легкими!