Агровиставка "AGROSHOW Ukraine 2021"

Дата: 01.06.2021 08:12

Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації (надалі – Департамент) інформує Вас щодо проведення 16-18 червня 2021 року у м. Черкаси на території аеропорту «Черкаси», вже традиційного щорічного агропромислового експо-фестивалю "AGROSHOW Ukraine 2021".

Організатором заходу виспупає ТОВ «БІЕЙЧ» та співорганізаторами є Черкаська обласна державна адміністрація, Департамент агропромислового розвитку облдерж адміністрації.

"AGROSHOW Ukraine 2021" орієнтований, як на лідерів агропромислового ринку, так на нових гравців та амбіційних стартаперів. Всі учасники матимуть змогу вигідно представити свій продукт завдяки унікальним рекламним можливостям. Маркетинговий відділ співпрацює з учасниками і кожен може отримати безкоштовну консультацію щодо ефективної участі у виставці.

"AGROSHOW Ukraine 2021" буде представлений наступними тематичними розділами: сільгосптехніка та обладнання,  рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго- та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, транспорт.

З метою недопущення поширення госпрої респіраторної хвороби COVID-19 виставка "AGROSHOW Ukraine 2021" буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.

З додатковою інформацією можна ознайомитись на веб-сайті: https://agroshow.com.ua та за онтактними телефонами +38(068) 485-83-86, +38(047) 250-00-65.