17 травня 2021 року фахівцями Золотоніської міськрайонної філії Черкаського ОЦЗ на замовлення товариства, яке знаходиться в у селі Литвинець Канівського району та займається вирощуванням свіжих печериць, було організовано та проведено міні-ярмарок вакансій за допомогою скайп-зв`язку.

 Фахівець з набору та пошуку персоналу ТОВ «Віджи Фармінг» Людмила Скурихіна детально проінформувала присутніх на заході про вакансію грибовода, умови праці, режим роботи, заробітну плату, акцентувала увагу на наданні роботодавцем повного соціального пакету та безкоштовного гуртожитку, своєчасної виплати заробітної плати та можливості підібрати зручний графік роботи індивідуально.

Також пані Людмила надала коротеньку інформацію про саме підприємство, специфіку його роботи та вимоги до кандидатів, а саме – дбайливе ставлення до продукції, акуратність, уважність та сумлінне виконання роботи.

Зі слів начальника відділу взаємодії з роботодавцями Світлани Кириченко: «Основною метою даного заходу стало відкриття роботодавцем нового маршруту із міста Золотоноші до грибного комплексу, що надасть нові можливості забезпечення жителів міста роботою».

Присутні на заході безробітні мали можливість задати питання безпосередньо роботодавцю та з`ясувати окремі моменти працевлаштування. По закінченню онлайн-співбесіди профконсультант Надія Калініченко повідомила кар’єрних радників про безробітних, які виявили бажання працювати на даному підприємстві.