Професійне навчання учасників АТО

Дата: 14.05.2021 11:57

Управління соціального захисту населення Золотоніської районної державної адміністрації Черкаської області (далі управління) повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 №432 «Про затвердження Порядку огранізації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності», кожний учасник антитерористичної операції має можливість безкоштовно пройти навчання, перенавчання або підвищення кваліфікації. Професійна реабілітація учасників АТО передбачає професійну підготовку, перепідготовку, отримання іншої спеціальності на основі здобутого раніше освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, підвищення кваліфікації та спеціалізації особи, спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь, та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Професійне навчання учасників АТО здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання. Строк професійного навчання учасників АТО не може перевищувати 12 місяців. Навчальний заклад учасник АТО обирає самостійно. Послуги з профнавчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово  в порядку черговості. Для отримання послуг з професійної адаптації учасник антитерористичної операції письмово звертаться до управління соціального захисту населення Золотоніської райдержадміністрації за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування).

На підставі вищевикладеного, просимо бажаючих учасників АТО жителів територіальної громади у професійному навчанні повідомити письмово управліня до 15 травня 2021 року.

УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

вул. Благовіщенська, 2, м. Золотоноша, Черкаська область, 19700