Лист повідомлення щодо Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2021», доводимо до відома зацікавлених осіб.

Дата: 14.05.2021 08:21

Повідомляємо, що з 8 по 11 червня 2021 року у Національному комплексі «Експоцентр України» за адресою: м. Київ, проспект Академіка Глушкова, 1, відбудеться ХХХІІІ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО–2021».

Запрошуємо до участі та представлення обласних експозицій у зазначеному заході з обов’язковим дотриманням існуючих карантинних обмежень. Рекомендуємо приймати рішення щодо участі та відвідування виставки делегаціями від областей з огляду на епідемічну ситуацію у кожному конкретному регіоні.

Контактна особа з питань участі областей у виставці «АГРО–2021»: Дзюба Олег Вячеславович, (066)986-28-31.

Контактна особа від Оргкомітету виставки «АГРО–2021»: ТОВ «ТД «Промфінінвест», Бугаєв Микола Володимирович, (063)233-53-96.